P Ř I H L Á Š E N ÍH L A V N Í _ M E N U


N A P O S L E D Y
A K T I V N Í

Kategorie: Realia

NPC

Zde naleznete seznam NPC postav, důležitých lidí, které je možné zmínit v postech, ale nelze za ně oficiálně hrát - v překladu nejsou na rozebrání.
Za NPC postavy můžou hrát admini, případně hráči s povolením.
Queen Rialven

__
Člověk | 25 let | Královna | Lumina Alterra [Charlize Theron]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/Rialven-Lucis-Crestiani.png __
Právoplatná dědička nefritového trůnu, nenahraditelná a zároveň velice okouzlující královna Rialven. Celé své dětství byla vychovávaná tak, aby mohla usednout na trůn a vládnout Lumině Alteře tak, jak si to samotné světlo celého kontinentu zaslouží. Spravedlivě a přísně a přesto s jistou dávkou něžnosti a vlídnosti. Samotná Rialven je prozatím jen lamačkou mužských srdcí, jelikož se stále ještě pro žádného nápadníka nerozhodla. Snaží se vybírat pečlivě a diplomaticky, nikoliv však tak, aby Lumině uškodila. Volbu ji neulehčuje ani její pro lásku ledové srdce a naléhající matka po vnoučatech.


King Moren

__
Mág | 47 let | Král | Grimstone [Hugh Jackman]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/Morren-Sanguine.png __
Ten nejkrutější, nejvypočítavější a nejvíce mocichtivý muž na celé Alteře, sám král Grimestonu - Moren. Svého předchůdce na trůnu zabil a nyní si dává dobrý pozor na to, aby na trůn usedl jeho potomek a jediný syn Alaire. Moren vládne pomocí strategie strachu a útlaku, kdo nic nemá, nic nezmůže. A kdo něco má, bude dělat vše proto, aby si to udržel. Osobně si oblíbil nové obyvatele svého království a tedy démony, kterým s radostí předhazuje nové oběti k jejich přeměně. Jeho velkým a hlavním cílem je najít Delirium. Dalo by se říci, že je tímto objevem a mocí s ním spojenou zcela uchvácen a posednut.


King Æskil

__
Raksas | 128 let | Král | Frystaberg [Clive Standen]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/skil-Sgaard.png __
Æskil Søgaard, sebevědomí tomuto muži přímo srší z očí a z každého pohybu. Král země, kde je věčná zima a zeleň trávy a stromů byste pod sněhem hledali jen velice ztěžka. Vypěstoval si u svého lidu autoritu a jeho lid jej uznává i pro jeho moudrá a spravedlivá rozhodnutí. Na trůn nastoupil po smrti svého děda, který se dožil úctyhodných 254 let. Æskilův rod je jedním z nejstarších ve Frystabergu, jejich rodokmen sahá až samotné historie rasy k velkému Hæmingovi. Není tedy překvapením, že je to právě současný král, kdo se svou výškou jakožto obra drží novodobý rekord - celých 15 metrů.


Lady Bratania.

__
Člověk | 25 let | Svrchovanost | Pertanian [Kriti Sanon]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/Beatricie-Bratania.png __
Beatrice Bratania je první ženou, která se v tomto lidském a váženém rodě dostala až k moci nad celým Pertanianem. Je velice krásná, a i když už má dávno věk na vdávání, zatím žije bez manžela a veškerou moc si tak nechává ve vlastních rukou. Své zástupce si snaží volit ze své vlastní rodiny a její pravou rukou je její mladší sestra Esther. V celém Pertanianu pak není vášnivější milovnice knih a vzdělání, než je právě Beatrice. Není tedy divu, že se zaručila o to, že zdejší panství má jednu z nejrozšířenějších knihoven Alterry.

V Pertanianu se snaží rozhodovat moudře a rozvážně, bohužel je druhá nejmladší u moci v celé Alteře a její chyby se tak občas v něčem promítají. Nikdy však neukazuje záda a dokáže si poradit s každým problémem, který ji nakonec Urus nachystá.


King Failon

__
Elf | 273 let | Král | Salang [Orlando Bloom]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/Failon-Dornia.png __
Král celého Salangu a Elfy uznávaný vládce. Failon Dörënia. Na trůn usedl až ve svých 189 letech, kdy se jeho otec odebral na věčný odpočinek. Jako jeho otec se zaměřil na udržení tradic v Salangu a na zvelebení Nagarady. Rozšířil průzkumné skupiny a zaručil se o propracovanější tréning královské stráže. Je nejlepším lukostřelcem celé své země a velice hrdý na svou práci. Se svou ženou, Írimë má dvě dcery – Faraine a Edraele. Dělí je od sebe pouze deset let a obě nyní podstupují výcvik, jako každý Elf.

Salangu vládne pevnou rukou. Je však přezdíván jako moudrý a mírný král. Postaral se o podobu turnaje, jak jej znají elfové dnes a také má blíže k lidem. Objevuje se na každé slavnosti a nemá problém se svou ženou tančit ve vřavě jako ostatní. Diplomatická setkání však bere vážně a je jen velice těžké jej zlomit.


Mighty Hare

__
Achak | 23 let | Náčelník | Valamukhi Tapu [Johnny Depp]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/Mocny-Zajic.png __
Náčelník, Mocný zajíc, převzal tento post ve svých 17 letech, kdy jeho otec zemřel na zápal plic. Celému Valamukhi vládne rozumně a ačkoli na jeho ramenou je velká tíha tradic a přání jeho otce, postupně rozvolňuje upjaté tradice, které Achakové uznávají. Zatím co Dayáliu je ještě stále uzavřeným rituálem pouze pro Achaky, prosadil si mezi svými poddanými otevření přístavu ostrova i cizincům. Collegiu ještě stále však nevěří, stejně jako jeho otec, a proto zatím nevybral zástupce, který by měl usednout na místo v radě. Ovšem velice se k tomu má, jeho mladší sestra Howi.

Mocný zajíc v sobě nosí část duše ducha hor. Jméno hlasu je Garto (v překladu z jejich jazyka – lstivý). Měli spolu spoustu neshod a on tak tráví většinu času meditací, aby zvládl ducha udržet na uzdě. Nebrání se příchozím k němu a rád dává své moudré rady – i s pomocí svého vtěleného ducha hor.


Inge

__
Kazrafan | 145 let | Členka Rady | Pulchram [Disha Patani]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/NPC/Inge.png __
Celým jménem Inge Patrani, je královskou rádkyní v Pulchramu již od svých 118 let, kdy si ji po svém boku vyžádala sama královna. Ještě před její smrtí pak zastávala nejen pozici rádkyně a členky rady Collegia i opatrovatelku malé Beam, o kterou se stará dodnes. Nehne se od ní ani na metr a jen velice stěží byste je potkali odděleně. Je velice starostlivá a v mnoha ohledech zastává i funkci náhradní matky, neboť je nyní jediná, kterou její malá Beam má. Ve své pravé podobě se podobá tygřici a její magie Iluze dokáže být velice silná, soustředí-li se pouze na ni. Svou podobu dokáže skrývat i několik týdnů v kuse, ale má-li možnost, raději se skrývání své podoby vyvaruje.

Jakožto členka rady zastupuje Pulchram a svou královnu se vší ctí a nebojí se projevit jakékoli slovo nesouhlasu, nebo dokonce vystrčit drápky, když je potřeba. Jedná rozumně a rozvážně.