P Ř I H L Á Š E N ÍH L A V N Í _ M E N U


N A P O S L E D Y
A K T I V N Í

Kategorie: Realia

System characters

Zde naleznete seznam systémových postav, Postavy, za které je možné hrát.
Můžete si je registrovat, rezervace platí po stejnou dobu, jako rezervace FC.
Pokud chcete systémovou postavu, je nutné informovat adminy.

(Na discordu do soukromých zpráv nebo na jméno Adorin-Celes tady na stránce)
QUEEN BEAM
[Coffee]
ADRIAM BENNETTE
[Bloo]
BENJAMINE BEAST
[Arwen]
EDRAELLE DÖRENIA
[Mickeyna]
RENALD MORELLII
[LExi]
HOWI
[Faris]
[CONNOR DONELL]
[Mercy]
[ALICE JANE]
[Mickeyna]Princess Faraine

__
Elf | 87 let | Princezna | Salang [Evangeline Lilly]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/Syst%C3%A9mov%C3%A9%20postavy/Faraine.png __
Nejstarší dcera Krále Failona a je tedy právoplatnou nástupnicí pro trůn. Již od útlého věku je na tuto skutečnost připravována a její povaha i chování je formováno nejen jejím otcem, ale také mnoha učiteli k dokonalosti. Je velice vážná a jen velice málokdy je schopná žertovat, své postavení bere velice vážně a velice obdivuje královskou rodinu Luminy Alterry a Pulchramu (Beam je pro ni jakým si vzorem odhodlanosti). Snaží se dodržovat všechna pravidla a zvyky, stejně jako její otec a v mnoha případech je velice tvrdá i na svou mladší sestru. 

Momentálně je stále ještě ve věku, kdy prochází základním bojovým výcvikem jako každý elf.  Mezi její přednosti patří nejen lukostřelba, ale také boj s dýkou, ve kterém je lepší než se samotným lukem v ruce a velice ji to rozčiluje. Nepotrpí si na lásku a spíše vyhledává výhodná spojenectví - a to se týká i jejích přátel.

Propojení: Salang, nepřímo s Eldrin


Zaleria Olawarin

__
Elf | 189 let | Členka rady | Salang [Maritha Tathaniel] [rezervace Micky]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/Syst%C3%A9mov%C3%A9%20postavy/Zaleria.png __
Pravá ruka a zároveň nejlepší přítelkyně královské rodiny Salangu. Je sestrou nynější ženy krále Failona - Írimë, nemá však urozenou krev, ani nenese žádný královský titul. Své postavení si získala tvrdou prací a nerada je označována za někoho, kdo dostal svůj titul zadarmo. Prošla výcvikem a témeř pěta-dvacet let byla členkou průzkumné skupiny pro Bestiář. Poté, povýšila do královské stráže, odkud před pouhými pěti lety povýšila do rady Collegia. Své postavení bere vážně a zasloužila se už o mnoho skvělých nápadů nejen pro zvelebení Collegia. 

​Ke svému okolí je vřelá a ráda si poslechne názor ostatních. Je inteligentní a patří k těm lepším členům královské stráže. Za Salang by položila život, stejně jako za Collegium, považuje jej totiž za svůj druhý domov. 

Propojení: Salang, nepřímo s Eldrin


Esther Bratania

__
Člověk | 22 let | Členka rady | Pertanian [Priyanka Chopra]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/Syst%C3%A9mov%C3%A9%20postavy/Esther.png __
Esther je pravděpodobně nejmladší členkou rodu, která kdy dosáhla na post člena rady Collegia. Nedostala se tam však svou vlastní pílí a prací, ale hlavně díky své sestře. Není tedy divu, že ve své práci není zrovna důsledná a mnohdy během zasedání rady mlčí nebo přemýšlí nad hloupostmi. Je ještě mladá a ačkoli má svou lidskou dospělost již za sebou má se ještě hodně co učit. Není v radě příliš uznávaná a její názor nemá zatím velkou váhu - z velké části i proto, že se nechá snadno zastrašit. Nebýt zástupců z Luminy a Salangu, pravděpodobně by lidé mnoho výhod a práv v Collegiu neměli.

Její největší láskou jsou šperky a krásné šaty, na kterých si potrpí. Ačkoli je inteligentní, nedokáže své nápady a myšlenky správně využít a spíše se soustředí na to co je jednoduché, než aby čelila skutečným problémům.

Propojení: Pertanian


Alexander Fernbell

__
Kazrafan | 30 let | Voják 1.Curet | Pulchram [Jordan Fisher] [rezervace Lexi]
http://alterra-rpg.cz/upload/Realia/Realia/Syst%C3%A9mov%C3%A9%20postavy/Jordan.png __
Alexander se narodil mimo Ozaru a přesto se stal přímým příbuzným samotné nynější královny. Narodil se skoro o dvacet let dříve a dlouho dobu o sestře ani nevěděl. Dozvěděl se o tom vlastně náhodou, když se mu otec svěřil, že měl svou chvíli slávy v loži matky jeho sestry. Sám Alexander k otci nikdy příliš netíhl a byl spíš na straně matky s čímž samozřejmě souvisel i onen podvod v jejich manžeství, byť se jednalo o samotnou královnu.
Odchod na výcvik přímo uvítal a svou přítomnost v džungli si svým způsobem velice užívá. Po smrti královny opět zatoužil potkat svou mladší sestru. Ačkoliv je Beam nevlastní sourozenec, Alexandr k ní cití více povinnost bratrskou než-li jako jejího poddaného.

Alexander je velice milý, přívětivý a nadaný kazrafan, stejně jako většina jeho rodu se mění v pantera. Je hlavně nadaný v magii, i když ani ne tak v zakrývání své vlastní podoby jako ve vytváření fata morgany. Ve výcvikovém táboře je velice oblíbený, má mnoho přátel. Často sděluje pouze své jméno nikoliv přijmení, aby se vyhnul zdlouhavému vysvětlování. Stejně mu je to málokdy uvěřeno.

Propojení: Beam Fernbell


Eurion Isaacs

__
Skyggen | 64 let | nezaměstnaný | Grimestone [Daniel Radcliffe] × [Over Power Character]
__
Kdo se trochu cíce zajímá o Grimstone a tamní poměry, tak bude o Eurionovi jistě už něco málo vědět. Tento ještě poměrně 'mladý' skyggen představuje chtíč a řadí se tak mezi tři z nejmocnějších vlastností, které království "vládnou" společně s Morenem. Ovšem tento pohledy mladý muž se do záležitostí království nemíchá jako Benjamine, který si našel místo u vrchnosti, ani se nepohybuje na hraně zákona jako druhý žijící příklad - Azural. Eurion se pohybuje někde v oblasti nižší šlechty, kde se docela dobře baví. Zatím co si ostatní hrají s vysoce postavenými, on popichuje ty níže, aby toužili po větší moci a tak podporuje nejen paranoiu výš postavených, ale také jejich majetnickost.

Jedná se poměrně o pohodového muže, velmi dbá na svůj vzhled i když to Skyggenům není příliš k duhu. Nepořádá bujaré honby za masem, ani netrpí nutkáním úžívat si orgií. Dalo by se říci, že je velice střídmý, skromný a tichý na to, kým ve skutečnosti je. Daří se mu udržovat v sobě i část lidské stránky - hlavně tedy proto že jeho schránka snadno a rychle chřadne, kdy na hrudníku, pažích a oblasti stehen už není schopen svou pravou podobu skrývat.

Propojení: Grimstone, nepřímo s Azural, Benjamine


Agreus

__
? ? ? | ? let | ? ? ? | Alterra [Kim Hyun Joong] × [OP Character] [rezervace Bloo]
__
Na pohled mladý muž, skrývá více tajemství, než by jste o něm na první pohled řekli. Na zemi se dostal hlavně díky poslednímu probuzení Deliria a zatím se ještě plně nerozkoukal. Svět na který byl zvyklý je dávno pryč a kromě nových kontinentů je třeba smířit se i s tím, že jsou pryč i jeho schopnosti.

Dříve polobůh ztracený mezi světy poté, co se portály při smrti bohů na dobro uzavřeli, se po stoletích utrpení a boje s temnými monstry a silami, konečně ocitl na světle Alterrského slunce, unavený, vyčerpaný, ale konečně doma a přesto jakoby se ocitl v cizí zemi.

Propojení: Alterra, Astreus & Saagi
(V případě zájmu o postavu kontaktujte AT pro více informací, pouze VÁŽNÝ zájem)